Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych — Lublin

Oferujemy wynajem wózków widłowych. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, ale współpracujemy także z klientami z okolicznych miejscowości. Dostarczamy sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym. Regularnie go serwisujemy, a zużyte elementy poddajemy regeneracji lub wymianie. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymają w pełni sprawne urządzenia, które ułatwią załadunek czy rozładunek, a także inne procesy transportowe przeprowadzane na magazynach czy halach produkcyjnych.

W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

  • ręczne wózki do przewożenia palet,
  • urządzenia zasilane benzyną oraz gazem,
  • urządzenia zasilane silnikami najpopularniejszych producentów — w tym m.in. Nissan,
  • nowsze i starsze modele urządzeń transportowych — ich parametry można dopasować do konkretnych wymogów, uprawnień czy umiejętności.

Oferujemy także korzystne ceny, dzięki którym współpraca z nami się opłaca. Prowadzimy także sprzedaż wózków widłowych, dlatego, jeśli konkretny model okaże się przydatny w pracy, skontaktuj się z nami, a pomożemy w zakupie.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych?

Wynajem wózków widłowych opłaca się wtedy, gdy urządzenia są potrzebne jedynie do zrealizowania konkretnego etapu prac związanych np. z organizacją przestrzeni magazynowej czy rozlokowaniem produktów na hali. Mogą służyć w danym magazynie również w okresie przejściowym, kiedy firma będzie czekała na to, aż kupione maszyny zasilą jej szeregi.

Często wynajmujemy również sprzęt firmom i operatorom indywidualnym, których urządzenia uległy awarii. Jeśli zlecą nam Państwo naprawę urządzenia w takiej sytuacji, za darmo dostarczymy Wam wózek zastępczy. Wynajmując u nas sprzęt, możecie również przetestować, jak działa konkretny model i zdecydować w przyszłości, czy chcecie dokonać jego zakupu. Zapraszamy do współpracy.