Wózki widłowe

Sprzedaż i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe - Lublin

Wózki widłowe występują w różnych wersach – począwszy od najprostszych modeli ręcznych po akumulatorowe wózki elektryczne. Maszyny tego typu pozwalają na sprawne i ekonomiczne przewożenie wielkogabarytowych lub ciężkich ładunków na duże odległości. Wózki widłowe są proste i wygodne w obsłudze, dlatego wykorzystuje się je na szeroką skalę w licznych gałęziach przemysłu. Ich efektywność i zakres zastosowań zależy przede wszystkim od budowy i wydajności akumulatora.

Dbając o właściwy sposób użytkowania wózków widłowych, można zapewnić bezawaryjne działanie tych urządzeń przez wiele lat. Pomaga w tym nasz serwis dostarczający też części zamienne do wózków widłowych. Regularnie przeprowadzane przeglądy i prace serwisowe oraz konserwacyjne, przedłużają żywotność wózków. Dzięki odpowiedniemu serwisowaniu będą one w stanie technicznym nie gorszym od wózków prosto z fabryki.

Urządzenia do wysokiego składowania

Jedną ze specjalizacji magazynów w firmach i centrach logistycznych jest tzw. wysokie składowanie. W praktyce oznacza ono umieszczane ładunków na wielu poziomach do wysokości kilkunastu metrów pod dachem. Taka organizacja wymaga też odpowiedniego sprzętu, który zapewni dostęp do palet czy skrzyń z towarem nawet na najwyższym poziomie. Wózki wysokiego składowania umożliwiają przemieszczanie ładunku, przesuw boczny oraz obracanie i podnoszenie go dzięki zastosowanemu ruchomemu masztowi. masztowi. W ofercie mamy modele, które świetnie sprawdzą się w branży logistycznej i przeładunkowej, a także magazynach firm produkcyjnych.

Specjalnym rodzajem wózków tego typu są modele przeznaczone do obsługi regałów o podwójnej głębokości. Stosuje się w nich nie tylko ruchome maszty, ale również ruchome widły. Występują także wózki czterokierunkowe, w których koła mogą skręcać się o 90°, co pozwala łatwo zmieniać położenie maszyny, bez konieczności wykonywania skomplikowanych manewrów.

Zalety wózków widłowych

  • Ergonomiczność - pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca na wózku widłowym dzięki dużemu limitowi udźwigu
  • Łatwe sterowanie - wózki widłowe są proste w obsłudze, toteż kurs na operatora nie zajmuje dużo czasu i może go zrobić wiele osób przez co usprawnia to w znacznym stopniu pracę zakładu
  • Bezpieczeństwo - elektryczne wózki widłowe, w przeciwieństwie do spalinowych, nie emitują szkodliwych spalin, przez co są bardziej przystosowane do pracy w zamkniętych pomieszczeniach (np. magazynach, chłodniach)
  • Precyzyjność - widlaki umożliwiają precyzyjne ustawienie towarów na regałach magazynowych oraz w innym dowolnym miejscu dzięki sterowaniu umożliwiającemu dostosowanie trybu do odpowiedniego rodzaju wykonywanej pracy
  • Niskie koszty eksploatacji - wózki widłowe akumulatorowe zużywają niewiele prądu w stosunku do wykonanej pracy
  • Kompaktowość - umożliwia pracę nawet w wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze czy wnęki

Oszczędność czasu - dzięki swojej wydajności widlaki skracają czas przeznaczony na wykonanie zadań, przyczyniając się do jego oszczędności - potrafią znacznie skuteczniej, szybciej i mniejszym kosztem transportować wielkogabarytowe i ciężkie towary

Liczne zalety, jakimi wyróżniają się widlaki, są wystarczającym powodem do zainwestowania w ten wyjątkowo wydajny i funkcjonalny sprzęt. Dzięki niemu nie tylko poprawiają się organizacja pracy i ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni magazynu. Wzrasta też bezpieczeństwo prac załadunkowych i rozładunkowych prowadzonych w wyznaczonych do tego celu strefach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych oraz do ich zakupu lub wynajmu.

Seria TX

 

Komfort pracy operatora wózka widłowego powinien być jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy tworzeniu kolejnych modeli tych maszyn. Wiadomo, że od jego stanowiska pracy, zależy jej efektywność – sfrustrowany lub najzwyczajniej w świecie zmęczony kierowca widlaków nie będzie w stanie pracować na takich samych obrotach, jak osoba, która ma wnętrze i cały model wózka urządzony tak, jak sobie to wyobrażała. W modelach TX właśnie komfort pracy postawiony jest jako naczelny przy projektowaniu, a następnie składaniu maszyn, które teraz są dostępne u nas w ofercie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych.

Czytaj więcej...

Seria DX

 

Wózek spalinowy to komfortowy wózek czołowy przeznaczony do pracy z ładunkami o masie od 1,5 do 3,2 tony. Charakteryzuje się on wieloma oczywistymi zaletami oraz silnikiem spalinowym najwyższej jakości na paliwa płynne lub gazowe.

Czytaj więcej...

Wyślij zapytanie - odpowiemy niezwłocznie

WOZKIWIDLOWELUBLIN.PL

Wózki widłowe Nissan
ul. Budowlana 50, Lublin, Polska