Nowe wózki paletowe

Sprzedaż wózków widłowych Lublin — nowe urządzenia

Oferujemy sprzedaż wózków widłowych nowych. Urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów i są dostosowane do potrzeb klientów zajmujących się obsługą hal produkcyjnych, magazynów i centrów logistycznych. Zapewniamy doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń.

Pomożemy je dopasować do konkretnych potrzeb:

  • specyfiki zadań realizowanych przez osoby obsługujące wózki kompletacyjne (przeznaczone do transportu bliskiego) i inne urządzenia transportujące,
  • założeń budżetowych,
  • umiejętności i uprawnień.

Należy przy tym pamiętać, że wózki różnią się od siebie zarówno pod względem trybu, w jakim pracują, jak i tego, jakie uprawnienia do ich obsługi trzeba mieć. W związku z tym warto zapoznać się ze specyfiką konkretnego urządzenia i na jej podstawie dokonać wyboru.

Wózki benzyna, Diesel i inne — jakie nowe urządzenia oferujemy?

W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

  • wózki benzyna,
  • wózki Diesel,
  • urządzenia zasilane gazem,
  • wózki obsługiwane ręcznie.

Jesteśmy dystrybutorem najlepszych marek na świecie, takich jak m.in. Nissan. Wiemy, jak ważna jest niezawodność sprzętu w pracach w magazynie, dlatego dostarczamy klientom urządzenia, które są niezawodne. Jeśli jednak doszłoby do jakichkolwiek awarii, kupicie Państwo u nas również części do wózków widłowych. Większość z nich jest dostępna od ręki, co skraca czas przestoju maszyny, która wymaga naprawy. W naszym asortymencie są dostępne również używane wózki, dlatego niezależnie od budżetu, klienci znajdą u nas produkty na miarę swoich potrzeb.

Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy poszczególne opcje wraz z ich wyceną. W razie potrzeby doradzimy również, co w danej sytuacji będzie korzystniejszym wyborem. Zapraszamy do współpracy.