O firmie

Wózki widłowe Nissan i TCM w Lublinie - O firmie

Poznaj Progi-Bis

Firma Progi-Bis od lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży wózków widłowych nowych i używanych. Znajdziecie u nas Państwo zarówno wózki z napędem diesel, jak i wózki na benzynę czy wózki na lpg. Odpowiednio przygotowane technicznie zaplecze upoważnia nas do przeprowadzania profesjonalnego serwisu wózków widłowych. Dzięki temu, że w 2007 roku otrzymaliśmy autoryzację na serwis i sprzedaż wózków widłowych od dobrze znanej firmy Nissan, dysponujemy oryginalnymi częściami do wózków widłowych tej marki. Jesteśmy przekonani, że profesjonalne podejście do każdego zleconego nam zadania pozwoli je spełnić  w zadowalający sposób.

 

Wykonamy każdą naprawę

 Sprzedaż i wynajem oraz serwis wózków widłowych w LublinieWózki widłowe UniCarriers

 

 

Co istotne, usługi naprawy wózków dotyczą nie tylko napraw przeprowadzanych w warsztacie. Wszystkie mniej skomplikowane działania jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, u Klienta. Dysponujemy wieloma typami przesuwu bocznego, posiadamy różne wielkości opon do wózków widłowych, a także liczne części osprzętu do wózków widłowych. Zgłaszając się do Progi-Bis Cieślak z Lublina masz gwarancję, że naprawą Twojego wózka czy też paleciaka zajmą się specjaliści. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zleconego nam zadania.

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko sprzedaż i serwis, ale także wypożyczanie wózków widłowych. Posiadamy ich różne modele. Postaramy się nie tylko o to, abyście Państwo otrzymali solidnie wykonany model, który gwarantuje wieloletnie użytkowanie, ale także w przypadku konieczności zajmiemy się wykonaniem potrzebnego serwisu wózków widłowych. Jeżeli będziemy musieli zabrać Państwa wózek do warsztatu, dostaniecie w zamian sprzęt zastępczy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej rozbudowanej oferty, a także do kontaktu z przedstawicielem firmy.

 Wózki widłowe UniCarriers Broszura wózki widłowe TCM