Seria elektryczna

Seria elektryczna dla operatora wózka widłowego

 

Warunki pracy na pierwszy miejscu

 

Komfort pracy operatora wózka widłowego powinien być jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy tworzeniu kolejnych modeli tych maszyn. Wiadomo, że od jego stanowiska pracy zależy jej efektywność – sfrustrowany lub najzwyczajniej w świecie zmęczony kierowca widlaków nie będzie w stanie pracować na takich samych obrotach co osoba, która ma wnętrze i cały model wózka urządzony tak, jak sobie to wyobrażała. W modelach TX właśnie komfort pracy postawiony jest jako naczelny przy projektowaniu, a następnie składaniu maszyn, które teraz są dostępne u nas w ofercie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych.

 

Solidność przez lata

 

To, czego jesteśmy pewni, to solidne wykonanie i niezawodność nowo powstałych wózków widłowych. Przestronne miejsce pracy, które świetnie współgra z widocznymi bez najmniejszych problemów kontrolkami i innymi wyświetlaczami sprawiają, że każdy operator wózka widłowego kiedy raz wsiądzie do jednego z takich modeli, potem z trudem będzie przestawiać się na inny typ widlaka. Oczywiście każdy wózek z serii elektrycznej ma zamontowany przesuw boczny, mamy także modele do transportu poziomego. Warto podkreślić, że każdy model z serii elektrycznej charakteryzuje niski poziom hałasu – cisza sprzyja skupieniu operatora wózka widłowego, dzięki czemu ten może pracować efektywniej niż w innych przypadkach.

 

UniCarriers DX to komfortowy wózek czołowy przeznaczony do pracy z ładunkami o masie od 1,5 do 3,2 tonySeria elektryczna - Wózki czołowe z napędem elektrycznym.pdf