Wózki magazynowe

Wózki paletowe

Transport wewnętrzny w firmie nie musi obejmować masowego przemieszczania towarów. Często taka relokacja dotyczy pojedynczych palet, które trzeba przetransportować do magazynu lub pomiędzy stanowiskami. Do tego celu idealnie nadają się paleciaki, czyli ręczne wózki paletowe. Są one wyposażone w specjalne widły, rozstawem przystosowane do kanałów w podstawi palety. Do unoszenia ładunku służy specjalny mechanizm hydrauliczny.

Wózki paletowe umożliwiają jedynie transport poziomy po podłożu, ale dzięki rozmiarom i wygodnej obsłudze mogą też być transportowane windami towarowymi na inne kondygnacje. Wysokość unoszenia ładunku nie przekracza w nich kilkudziesięciu centymetrów, ale udźwig wynosi nawet ponad 2 tony. Dzięki temu paleciaki pozwalają transportować ciężkie palety jednej osobie, bez dodatkowego sprzętu.

Paleciaki w naszej ofercie

Nasza zróżnicowana oferta trafia do wielu odbiorców, a więc zarówno małych, jak i dużych firm. Cały czas poszerzamy nasz bogaty asortyment, stawiając na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze wózki paletowe mogą mieć różnorodny udźwig, a więc należy go właściwie dobrać do potrzeb konkretnego klienta, w czym pomogą nasi eksperci. Oferujemy m.in. używane wózki widłowe oraz zupełnie nowe modele. Jest to dobry wybór nie tylko do magazynów, ale także sklepów wielkogabarytowych. Te urządzenia znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Pozwalają na szybkie i efektowne rozładowywanie towarów i rozmieszczanie ich na półkach. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Lublina oraz okolic.


TCM

W naszej ofercie można znaleźć wózki marki TCM. Są to niezawodne urządzenia, które cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce. Sprzedajemy maszyny z różnym napędem, tak aby były one jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na każdy z nich udzielamy gwarancji. Poza sprzedażą, zajmujemy się również serwisem wózków widłowych i paletowych, a więc można u nas kupić także części zamienne oraz zdecydować się na skuteczną naprawę urządzenia. W razie drobnej usterki, serwis realizujemy również na miejscu, u klienta w Lublinie! Proponowane przez nas paleciaki cieszą się uznaniem z powodu niezawodności i wysokiej odporności na uszkodzenia. Dodatkowa możliwość serwisowania przedłuża ich żywotność. Dzięki temu będą Państwu służyć przez wiele lat, pomagając organizować transport poziomy i przewożąc palety w obrębie hal.

 

Zapraszamy!

Pobierz katalog pdf!