Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych - Lublin

Nawet najlepszy i najtrwalszy markowy sprzęt na skutek intensywnej eksploatacji zużywa się i ulega awariom. Wówczas wymiany wymagają obrotnice, rolki do paleciaka czy inne wrażliwe elementy konstrukcji. W przypadku wózków do transportu wewnętrznego dodatkowo wymagania okresowych przeglądów nakłada na użytkowników UDT. Zawsze wtedy, gdy jest niezbędna konserwacja, albo naprawa wózków widłowych, z pomocą przychodzi nasza firma.

Klientom zależy przede wszystkim na tym, aby ich maszyny jak najszybciej wróciły do pracy i były jak najdłużej sprawne. To oferuje nasz serwis wózków widłowych. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby powierzone nam urządzenia szybko wróciły do sprawności, tak aby nie zaburzać działalności firm naszych klientów. Oferujemy szeroką paletę usług serwisowo-naprawczych, a część z nich wykonujemy na miejscu, w siedzibie przedsiębiorstwa klienta. U nas można liczyć na fachową pomoc w takim zakresie jak:

 

  • kompleksowa renowacja wózków widłowych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • przygotowywanie podnośników do rejestracji UDT,
  • remonty silników oraz skrzyni biegów,
  • regeneracja oraz naprawa różnorodnych elementów hydrauliki siłowej,
  • naprawa zawieszeń i masztów,
  • montaż opon pneumatycznych i superelastycznych.

 

Dodatkowo zajmujemy się również montażem akcesoriów i oprzyrządowania, takich jak obrotowe chwytaki, przesuwy boczne czy paletyzery.

 

Osprzęt do wózków widłowych

W naszej ofercie można także znaleźć osprzęt do wózków widłowych. Zależy nam na kompleksowej obsłudze klientów, dlatego można u nas znaleźć części zamienne do wózków różnych marek i modeli, części do silników, ale także różnorodne akcesoria, które są niezbędne podczas codziennego użytkowania. Oferujemy również wyposażenie dodatkowe, baterie czy materiały eksploatacyjne, takie jak filtry oraz oleje.