• Wózki widłowe Nissan

  Najlepsza jakość w najniższej cenie

  WIĘCEJ

   
 •  

  nie to 2 to 3 ktorego nie widac! Wózki widłowe
  nowe i używane

  Oferujemy wózki nowe i używane o napędzie spalinowym lub elektrycznym

Nowe

m c798e9642fd29e2e754b0f2a55b4e9bd413fdfcaDoskonałe warunki pracy operatora były zawsze wartością nadrzędną w filozofii projektowania firmy Nissan. Wózki widłowe Nissan serii TX3/4 zostały stworzone z myślą o operatorze i jego codziennym miejscu pracy. Przestronne miejsce pracy i łatwo dostępne kontrolki oraz wyświetlacz sprawiają, że praca z urządzeniami tej serii to przyjemność, a nie obowiązek.

Czytaj więcej: Seria TX3/TX4

nissan-forklift-electric-powered-4-wheel-forklift-truck-electric-powered-4-wheel-forklift-truck-qx-372780-FGRNajnowszą Serią QX, Nissan po raz kolejny potwierdza swoją reputację producenta wózków widłowych, łączących w sobie efektywność z łatwością obsługi. Uniwersalność i wręcz niewiarygodna wydajność tych urządzeń powoduje, że mogą być używane w każdym miejscu i o dowolnej porze. Zaprojektowane z myślą o operatorze, tworzą komfortowe środowisko pracy. Dzięki użyciu wielu najnowszych technologii, wózki widłowe Serii QX z pewnością pomogą podnieść efektywność i wydajność pracy.

Czytaj więcej: Seria QX

Nissan fork 2Wózki widłowe Nissan Seria LX35 - udźwig 3,5 ton
Nissan Seria LX35 odzwierciedla ciągłe zaangażowanie Nissana w uzyskanie najwyższej jakości wózka dostępnego w przemyśle. Zaprojektowany całkowicie od nowa 3,5 tonowy wózek modelu Nissan seria LX został opracowany z myślą o doskonałej równowadze pomiędzy właścicielem, operatorem i środowiskiem bez uszczerbku na jakości i osiągach.

Czytaj więcej: Seria LX

nissandxNissan Seria DX udźwig 1,51,8 ton

Nissan Seria DX odzwierciedla dązenie firmy Nissan do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków. Wspierani przez lata doświadczeń i badań, stworzyliśmy i dostaczyliśmy tej seri najnowocześniejsze silniki.

Czytaj więcej: Seria DX