SKONTAKTUJ SIĘ: tel 501 543 176 tel 501 313 513

Wózki widłowe

Sprzedaż i serwis wózków widłowych

Sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

 

Oferta Progi-Bis

 

Oferowana przez nas propozycja sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych jest bardzo rozbudowana. Zapewniamy klientom dostęp do różnych modeli – zarówno wózków na benzynę, wózków na lpg, jak i wózków z napędem diesel. Decydując się na współpracę z firmą Progi-Bis Cieślak, stawiasz na wiedzę techniczną, a także praktyczne doświadczenie naszych przedstawicieli. Wynajmowaniem i sprzedażą wózków widłowych zajmujemy się bowiem już od wielu lat. W 2007 roku, dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego wykonywanego zadania, uzyskaliśmy autoryzację na serwis i sprzedaż wózków widłowych dobrze znanej marki Nissan. W przypadku dłuższych napraw istnieje możliwość podstawienia wózka zastępczego.

 

Nie tylko całe wózki

 

Posiadamy różne typy wózków – zwykłe paleciaki, do transportu poziomego, modele do wysokiego składowania, a także między innymi wózki kontemplacyjne. Staramy się, aby zgłaszający się do nas klienci mieli wybór nie tylko wśród gotowych urządzeń, ale także w ich częściach. Dlatego też posiadamy na przykład propozycję obrotnic, różne modele przesuwu bocznego, oraz na przykład osprzętu do wózków widłowych. Nasi pracownicy to zawodowcy, którzy zajmowali się niejednym modelem wózków, wykonując niezbędne działania naprawcze.

 

Propozycja firmy Progi-Bis obejmuje różne modele i części do wózków widłowych. Staramy się, aby oferta obejmowała wszystko to, czego może potrzebować każdy operator wózka widłowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, a także do kontaktu z przedstawicielem. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalnemu podejściu do swoich zadań będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

 

 

Komfort pracy operatora wózka widłowego powinien być jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy tworzeniu kolejnych modeli tych maszyn. Wiadomo, że od jego stanowiska pracy zależy jej efektywność – sfrustrowany lub najzwyczajniej w świecie zmęczony kierowca widlaków nie będzie w stanie pracować na takich samych obrotach co osoba, która ma wnętrze i cały model wózka urządzony tak, jak sobie to wyobrażała. W modelach TX właśnie komfort pracy postawiony jest jako naczelny przy projektowaniu, a następnie składaniu maszyn, które teraz są dostępne u nas w ofercie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Czytaj więcej...

 

Seria DX wózków widłowych marki Nissan to idealne odzwierciedlenie tego, z czego słynie ta firma: dążenia do projektowania i dostarczania klientom produktów najwyższej jakości. Dobrym przykładem będą tutaj wózki widłowe, które łączą w sobie innowacje i skomplikowane technologie. Po latach wyczerpujących doświadczeń i badań, udało nam się dostarczyć do serii widlaków DX silniki, które swoją jakością sprostają najsurowszym wymaganiom.

Czytaj więcej...

blog

Nissan Seria DX odzwierciedla dązenie firmy Nissan do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane

Czytaj więcej...

fdsgdfg
dfgdf

Wyślij zapytanie, odpowiemy niezwłocznie

WOZKIWIDLOWELUBLIN.PL

Wózki widłowe Nissan
Budowlana 50, Lublin, Polska