Uncategorised

Wynajem wózków widłowych — Lublin

Oferujemy wynajem wózków widłowych. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, ale współpracujemy także z klientami z okolicznych miejscowości. Dostarczamy sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym. Regularnie go serwisujemy, a zużyte elementy poddajemy regeneracji lub wymianie. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymają w pełni sprawne urządzenia, które ułatwią załadunek czy rozładunek, a także inne procesy transportowe przeprowadzane na magazynach czy halach produkcyjnych.

W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

 • ręczne wózki do przewożenia palet,
 • urządzenia zasilane benzyną oraz gazem,
 • urządzenia zasilane silnikami najpopularniejszych producentów — w tym m.in. Nissan,
 • nowsze i starsze modele urządzeń transportowych — ich parametry można dopasować do konkretnych wymogów, uprawnień czy umiejętności.

Oferujemy także korzystne ceny, dzięki którym współpraca z nami się opłaca. Prowadzimy także sprzedaż wózków widłowych, dlatego, jeśli konkretny model okaże się przydatny w pracy, skontaktuj się z nami, a pomożemy w zakupie.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych?

Wynajem wózków widłowych opłaca się wtedy, gdy urządzenia są potrzebne jedynie do zrealizowania konkretnego etapu prac związanych np. z organizacją przestrzeni magazynowej czy rozlokowaniem produktów na hali. Mogą służyć w danym magazynie również w okresie przejściowym, kiedy firma będzie czekała na to, aż kupione maszyny zasilą jej szeregi.

Często wynajmujemy również sprzęt firmom i operatorom indywidualnym, których urządzenia uległy awarii. Jeśli zlecą nam Państwo naprawę urządzenia w takiej sytuacji, za darmo dostarczymy Wam wózek zastępczy. Wynajmując u nas sprzęt, możecie również przetestować, jak działa konkretny model i zdecydować w przyszłości, czy chcecie dokonać jego zakupu. Zapraszamy do współpracy.

Sprzedaż wózków widłowych Lublin — nowe urządzenia

Oferujemy sprzedaż wózków widłowych nowych. Urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów i są dostosowane do potrzeb klientów zajmujących się obsługą hal produkcyjnych, magazynów i centrów logistycznych. Zapewniamy doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń.

Pomożemy je dopasować do konkretnych potrzeb:

 • specyfiki zadań realizowanych przez osoby obsługujące wózki kompletacyjne (przeznaczone do transportu bliskiego) i inne urządzenia transportujące,
 • założeń budżetowych,
 • umiejętności i uprawnień.

Należy przy tym pamiętać, że wózki różnią się od siebie zarówno pod względem trybu, w jakim pracują, jak i tego, jakie uprawnienia do ich obsługi trzeba mieć. W związku z tym warto zapoznać się ze specyfiką konkretnego urządzenia i na jej podstawie dokonać wyboru.

Wózki benzyna, Diesel i inne — jakie nowe urządzenia oferujemy?

W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

 • wózki benzyna,
 • wózki Diesel,
 • urządzenia zasilane gazem,
 • wózki obsługiwane ręcznie.

Jesteśmy dystrybutorem najlepszych marek na świecie, takich jak m.in. Nissan. Wiemy, jak ważna jest niezawodność sprzętu w pracach w magazynie, dlatego dostarczamy klientom urządzenia, które są niezawodne. Jeśli jednak doszłoby do jakichkolwiek awarii, kupicie Państwo u nas również części do wózków widłowych. Większość z nich jest dostępna od ręki, co skraca czas przestoju maszyny, która wymaga naprawy. W naszym asortymencie są dostępne również używane wózki, dlatego niezależnie od budżetu, klienci znajdą u nas produkty na miarę swoich potrzeb.

Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy poszczególne opcje wraz z ich wyceną. W razie potrzeby doradzimy również, co w danej sytuacji będzie korzystniejszym wyborem. Zapraszamy do współpracy.

Serwis wózków widłowych - Lublin

Nawet najlepszy i najtrwalszy markowy sprzęt na skutek intensywnej eksploatacji zużywa się i ulega awariom. Wówczas wymiany wymagają obrotnice, rolki do paleciaka czy inne wrażliwe elementy konstrukcji. W przypadku wózków do transportu wewnętrznego dodatkowo wymagania okresowych przeglądów nakłada na użytkowników UDT. Zawsze wtedy, gdy jest niezbędna konserwacja, albo naprawa wózków widłowych, z pomocą przychodzi nasza firma.

Klientom zależy przede wszystkim na tym, aby ich maszyny jak najszybciej wróciły do pracy i były jak najdłużej sprawne. To oferuje nasz serwis wózków widłowych. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby powierzone nam urządzenia szybko wróciły do sprawności, tak aby nie zaburzać działalności firm naszych klientów. Oferujemy szeroką paletę usług serwisowo-naprawczych, a część z nich wykonujemy na miejscu, w siedzibie przedsiębiorstwa klienta. U nas można liczyć na fachową pomoc w takim zakresie jak:

 

 • kompleksowa renowacja wózków widłowych,
 • wykonywanie przeglądów technicznych,
 • przygotowywanie podnośników do rejestracji UDT,
 • remonty silników oraz skrzyni biegów,
 • regeneracja oraz naprawa różnorodnych elementów hydrauliki siłowej,
 • naprawa zawieszeń i masztów,
 • montaż opon pneumatycznych i superelastycznych.

 

Dodatkowo zajmujemy się również montażem akcesoriów i oprzyrządowania, takich jak obrotowe chwytaki, przesuwy boczne czy paletyzery.

 

Osprzęt do wózków widłowych

W naszej ofercie można także znaleźć osprzęt do wózków widłowych. Zależy nam na kompleksowej obsłudze klientów, dlatego można u nas znaleźć części zamienne do wózków różnych marek i modeli, części do silników, ale także różnorodne akcesoria, które są niezbędne podczas codziennego użytkowania. Oferujemy również wyposażenie dodatkowe, baterie czy materiały eksploatacyjne, takie jak filtry oraz oleje.

Wózki paletowe

Serwis tekst

Wynajem

Części zamienne do wózków widłowych i maszyn rolniczych

Trudno wyobrazić sobie dobry serwis, bez dostępu do części. Każda naprawa wózków widłowych jest efektywna tylko wtedy, gdy wyeksploatowane komponenty zostaną wymienione na nowe, kompatybilne z danym modelem. Dlatego oferujemy również klientom części zamienne do wózków widłowych i paletowych oraz części do maszyn rolniczych. W asortymencie mamy obrotnice, przesuwy boczne, rolki do paleciaka i wiele innych detali, bez których naprawa urządzeń byłaby niemożliwa.

Wózki paletowe

Transport wewnętrzny w firmie nie musi obejmować masowego przemieszczania towarów. Często taka relokacja dotyczy pojedynczych palet, które trzeba przetransportować do magazynu lub pomiędzy stanowiskami. Do tego celu idealnie nadają się paleciaki, czyli ręczne wózki paletowe. Są one wyposażone w specjalne widły, rozstawem przystosowane do kanałów w podstawi palety. Do unoszenia ładunku służy specjalny mechanizm hydrauliczny.

Wózki paletowe umożliwiają jedynie transport poziomy po podłożu, ale dzięki rozmiarom i wygodnej obsłudze mogą też być transportowane windami towarowymi na inne kondygnacje. Wysokość unoszenia ładunku nie przekracza w nich kilkudziesięciu centymetrów, ale udźwig wynosi nawet ponad 2 tony. Dzięki temu paleciaki pozwalają transportować ciężkie palety jednej osobie, bez dodatkowego sprzętu.

Paleciaki w naszej ofercie

Nasza zróżnicowana oferta trafia do wielu odbiorców, a więc zarówno małych, jak i dużych firm. Cały czas poszerzamy nasz bogaty asortyment, stawiając na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze wózki paletowe mogą mieć różnorodny udźwig, a więc należy go właściwie dobrać do potrzeb konkretnego klienta, w czym pomogą nasi eksperci. Oferujemy m.in. używane wózki widłowe oraz zupełnie nowe modele. Jest to dobry wybór nie tylko do magazynów, ale także sklepów wielkogabarytowych. Te urządzenia znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Pozwalają na szybkie i efektowne rozładowywanie towarów i rozmieszczanie ich na półkach. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Lublina oraz okolic.


TCM

W naszej ofercie można znaleźć wózki marki TCM. Są to niezawodne urządzenia, które cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce. Sprzedajemy maszyny z różnym napędem, tak aby były one jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na każdy z nich udzielamy gwarancji. Poza sprzedażą, zajmujemy się również serwisem wózków widłowych i paletowych, a więc można u nas kupić także części zamienne oraz zdecydować się na skuteczną naprawę urządzenia. W razie drobnej usterki, serwis realizujemy również na miejscu, u klienta w Lublinie! Proponowane przez nas paleciaki cieszą się uznaniem z powodu niezawodności i wysokiej odporności na uszkodzenia. Dodatkowa możliwość serwisowania przedłuża ich żywotność. Dzięki temu będą Państwu służyć przez wiele lat, pomagając organizować transport poziomy i przewożąc palety w obrębie hal.

 

Zapraszamy!

Pobierz katalog pdf!

404

Strony nie znaleziono

 

Proszę nacisnąć tutaj aby wrócić na stronę główną

WOZKIWIDLOWELUBLIN.PL

Wózki widłowe Nissan
ul. Budowlana 50, Lublin, Polska