Wózki magazynowe

W naszej ofercie znajdą się wózki paletowe marki UniCarriers. Wszystkie dostępne w asortymencie urządzenia odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością, co jest najlepszą gwarancją komfortu pracy.


Sprzedawane przez nas wózki magazynowe doskonale nadają się do transportu poziomego ładunków o różnych gabarytach oraz ciężarze.


Wszystkie one powstały przy zachowaniu aktualnie obowiązujących standardów technicznych oraz zasad ergonomii. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w naszej ofercie rozwiązania na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Doradztwo przy wyborze wózka paletowego i gwarancja na sprzęt

Dbamy o potrzeby klientów, oszczędzając ich czas i pieniądze. Wysokie standardy obsługi, jakie zapewniamy, dają im pewność, że nasi pracownicy dobiorą dla nich wózki paletowe dostosowane do ich potrzeb. Dodatkowo informujemy, że na każdy zakupiony u nas wózek magazynowy, niezależnie od znajdującego się w nim napędu, udzielamy gwarancji. Do największych zalet naszych maszyn zaliczyć należy przede wszystkim: niskie koszty eksploatacji, łatwe sterowanie oraz bezpieczeństwo.


W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze idealnego widlaka.
Zapraszamy!

Pobierz katalog - wózków widłowych!