Wózki magazynowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo nowoczesne wózki magazynowe od producenta – firmy UniCarriers. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz funkcjonalnością, co jest najlepszą gwarancją komfortu pracy.


Sprzedawane przez nas wózki magazynowe charakteryzują się modułową konstrukcją. Wszystkie one powstały przy zachowaniu aktualnie obowiązujących standardów technicznych oraz zasad ergonomii.


Jesteśmy przekonani, że każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w naszej ofercie rozwiązania na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.


Dodatkowo informujemy, że na każdy zakupiony u nas wózek magazynowy, niezależnie od znajdującego się w nim napędu, udzielamy gwarancji. Do największych zalet naszych maszyn zaliczyć należy przede wszystkim: niskie koszty eksploatacji, bezpieczeństwo, łatwe sterowanie oraz bezpieczeństwo.


W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze idealnego widlaka.
Zapraszamy!

Pobierz katalog pdf!